Norra keele õpe

norra keele õpetaja, norra keel, norra keele klass, norra keele kursused, keeleõpe, norra keele õpe, õpi norra keelt, norra keele kursus

Norra keel ei ole küll maailma kõige keerulisem keel õppimiseks, aga sellel keelel on siiski väga palju erinevaid varjundeid, sest nii palju kui on Norras mägesid, on nende taga ka erinevaid viise seda keelt rääkida. Norra keele tähestikus on mõned erilised tähed nagu æ, ø ja å. Norra keel on ilus laulev keel ja seda osates oled veidi eriline, sest selle keele oskajaid ei ole maailmas väga palju.

Norra keele klassis saad õppida norra keelt erinevatel keele tasemetel nii individuaalõppe vormis kui ka grupis. Kui oled päris algaja, siis tule gruppi A1. Kui oled enne juba natuke õppinud ja tunned, et päris a-st ja o-st ehk æ-st, ø-st ja å-st ei ole vaja enam alustada, siis vali tase A2. Kui tunned end norra keeles juba kindlamalt, siis võid kaaluda B1 taset. Aga kui sa pole päris kindel, mis tasemel su norra keel on, siis tule norra keele klassi, vestleme ja selgitame välja, millise grupiga võiksid alustada või liituda. Erinevaid keeletasemete kirjeldusi võid lugeda lähemalt ka siit.

Uued sügisesed 2021 kursused on algamas:

A1 (algajad, õpetaja Krista) veebiõpe 2 x ndl-s esmaspäeviti 19:30-21:00 ja kolmapäeviti kl 18:00-19:30. Kursuse algus 8. septembril.

A2 (veidi edasijõudnud, õpetaja Krista) T: 17:30-19:00 klassis; N: 17:30-19:00 veebis. Kursuse algus 7. septembril 2021.

B1 (edasijõudnud, õpetaja Piret) individuaalkursus K: 17:30-19:00 ja R: 17:30-19:00 klassis.

B2 (eriti tublid, õpetaja Krista) E: 19:30-21:00 klassis.

Jätkamas on ka lastegrupp A2 tasemel neljapäeviti 15:30-17:00. Ning endiselt on norra keele klassis ka mitmed eraõpilased vapralt norra keelt omandamas.

Sel sügisel jätkab meie lastesõber Liisi ka Barneklubbiga “Ut på tur, aldri sur” ehk siis esialgu õues looduses. Esimene matk loodusesse on 18. septembril, kogunemine kl 11.00 Meremõisa looduspargi parklas. Riietus vastavalt Norra rahvatarkusele: det finnes ikke dårlig vær, bare dårlige klær. Osalustasu. 5.-. Anna palun oma lapse/laste tulekust teada: liisirokk@gmail.com.

Loodame väga, et saame sel õppeaastal jätkata ka keelekümblusõhtutega.

Norra keele õppimise soovist või lisaküsimuste korral kirjuta meile: info@norrakeeleope.ee või helista õpetaja Kristale: 5640443

  • Meie õpetajatest saad lähemalt lugeda siit.

Kui oled norra keelega juba varasemalt tutvust teinud, siis on sul võimalus sobiva tasemega grupiga liituda ka jooksvalt.

Kui eelistad individuaalõpet, siis ka see on võimalik nii klassiõppena, veebiõppena kui ka neid kahte kombineerides.

norra keel, norra keele õpe, norra keele klass, norra keele kursused, keeleõpe, norra keele õpetaja, õpi norra keelt, norra keele kursus
“Ma pole seda kunagi varem proovinud, nii et saan sellega kindlasti hakkama”. Pipi Pikksukk

Keeleõppe hinnad sõltuvad grupi suurusest ja arvestus käib akadeemiliste tundide (45 min) alusel.

Õpilaste arv  grupisHind/in
1 in25 € ak/t (+0 km)
2 in 13 € ak/t (+0 km)
3 in10 € ak/t (+0 km)
4 in9 € ak/t (+0 km)
5 in8 € ak/t (+0 km)
6 in7 € ak/t (+0 km)

NB! Kursuse hind sisaldab jaotusmaterjale ja pääsu digiülesannetele, aga baasõppevahendid (raamat ja töövihik) tuleb õpilasel lisaks osta või omal kulul paljundada. Õppevahendeid saab osta klassist. A1-A2-taseme kmpl (raamat + TV) 90 eur.

Norra Keele Õpe on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Norra Keele Õpe on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis, mille alusel võib oma maksustatavast tulust maha arvata kalendriaasta jooksul tasutud enda ja alla 26 aasta vanuse lapse, lapselapse, venna ja õe koolituskulud või nende koolituskulude puudumisel ühe alla 26 aasta vanuse Eesti alalise elaniku koolituskulud.

Vaata õppekava “Norra keel algajatele A1” siit.

Vaata õppekava “Norra keel veidi edasijõudnutele A2” siit.

Vaata õppekava “Norra keel edasijõudnutele B1” siit.

Õppekorralduse alustest saad lugeda siit.

Koolituse kvaliteedi tagamise alustest saad lugeda siit.